O Sport Centru Chodov

JSME TU, ABYCHOM S LÁSKOU K NAŠÍ PRÁCI 
PODPOŘILI VAŠE SNY A TOUHY...

Aktuálně

Ukončení spolupráce s Multisportem

Naše milé,

jak už název článku napovídá, naše spolupráce se společností Multisport dospěla ke konci. Poslední dobou jsme avízovali, že k podobnému okamžiku dojde a upřímně chápu, že mnoho z Vás ten krok zaskočí, bude postrádat smysluplnost. Pro nás, jako poskytovatele služeb je tato spolupráce v současném stavu krajně ztrátová a situace, kdy před pár lety za cenu kartičky chodilo klientek pár, se diametrálně změnila. Deset let buduji centra, kde bylo mou prvotní ambicí vytvořit fajn prostředí pro ženské, kde budou vznikat vazby mezi Vámi klientkami i instruktorkami, a také se tak dlouhou dobu dělo. Snažila jsem se vytvořit  prostor, kam si přijdete zacvičit, sestřást všednodenní naštvanost a odkud půjdete domů spokojené a s čistou hlavou. Namísto toho poslední dobou vnímám někdy více, někdy méně prostor, kde vzrůstá dusno, boj za osobní prospěch ve jménu kartičky a neochotu podívat se na problém hlouběji a z hlediska dlouhodobějšího horizontu. S nárustem klientely využívající benefitní služby by naše centra, stejně tak jako mnoho jiných došla do bodu, kdy nebude cesty zpátky a ocitnou se na hranici prosperity. Zeptám se upřímně, která z Vás by v mé situaci nechala své vypiplané "dítě" umřít? Postavit se za naše centra dlužím sobě a své rodině, dlužím to instruktorkám, které se mnou roky jdou a jsou tím hlavním dynamem našich studií, dlužím to klientkám, které s Multisportem nemají nic společného a i těm z Vás, pro které je právě energie a filozofie Chodova a Petrovic smysluplná, těší Vás a zůstanete s námi dál, byť už od ledna 2020 kartičku nebudete moci využít. Je mi zcela jasné, že o část klientek přijdeme a má to tak být, každý vyšší cíl má své oběti, bohužel bez nich by za rok či dva přišla ta zásadní. Vážíme si svých klientek, ať už mají kartu či ne. Prosím nehledejte v těchto krocích diskriminaci, jak občas slýchám - tyto kroky nejsou proti Vám, našim klientkám, jsou pro záchranu našich center a došlo k nim proto, že se společností Multisport nebyla možná schůdná domluva, na základě které by spolupráce byla nadále možná a oboustranně výhodná.

Pro ty z vás, které se o tématu budete chtít dovědět více, přikládám odkazy na několik článků a vyjádření majitelů sportovišť, která postupně spolupráci ukončují také. Snad i to bude částečně polehčující okolností pro Váš vlídnější úsudek a dávku pochopení.

číst více

Nové lekce

Nové lekce

Naše milé,

stále pro Vás vypisujeme nové lekce viz níže:

Jóga a pilátes - ranní a polední lekce 

Pondělky - 08.00 - ranní jemná jóga -  Šárka

Pondělky - 18.00 - jóga pro těhulky

Úterky - 10.00 - flow joga - Karolína a 11.00 lunch joga - Karolína

Středy - 09.00 - ranní  jemná jóga - Šárka

Středy - 19.00 - pilátes - Adéla

Pátky - 08.00 - flow joga -Šárka

Pátky 19.00 - flow jóga - Karolína

Víkendy prodloužených lekcí HEAT

stále si píšete o maratony a prodloužené lekce HEATu. Ve všední dny není v rozvrhu prostor, proto tyto lekce zařadíme o víkendech. Čeká Vás tedy několik víkendů prodloužených 60 min lekcí plus občasný maraton :). Lekce 60 min - 150 Kč, student 130,- Kč.

Lekci nelze hradit kartou Multisport.

A malé okénko do roku 2019:

Kurz aero jógy pro náctileté slečny.

Seminář - cvičení jógy s diastázou či ochablým pánevním dnem po porodu.

17.-19.4.2020 víkend s jógou na Vysočině - Bořetínský statek.

číst více

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.