O Sport Centru Chodov

JSME TU, ABYCHOM S LÁSKOU K NAŠÍ PRÁCI 
PODPOŘILI VAŠE SNY A TOUHY...

Aktuálně

Seminář Hormonální yoga terapie dle Dinah Rodriguez

Seminář Hormonální yoga terapie dle Dinah Rodriguez

Hormonální jógová terapie (HJT) podle Dinah Rodrigues je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících  z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s  problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.
Na semináři se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak budete cvičit sama doma. Celá sestava trvá cca 30 minut. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou.

Místo: Sport Centrum Chodov, Jana Růžičky 1165/2a, Praha – Kunratice
Termín: 11.10. 2019  17.00–20.00 hod. a 12.10. 2019  10.00–17.00 hod.

číst více

Teens jóga

Teens jóga

Jóga je vhodná pro každého, u náctiletých slečen toto platí obzvláště. Puberta je obdobím změn nejen tělesných, ale i duševních. Pubertu je rozumné zkrátka přežít a to se týká jak dospívajících teens, tak rodičů. Období puberty je pro teenagera koktejlem hormonálních změn, které jsou příčinou nejen fyzické přeměny, ale také budování vlastní identity, plné zvratů.

číst více

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.