O Sport Centru Chodov

JSME TU, ABYCHOM S LÁSKOU K NAŠÍ PRÁCI 
PODPOŘILI VAŠE SNY A TOUHY...

Aktuálně

Nové lekce + změna v systému

Milé dámy, ženy a dívky,

ráda bych Vás upozornila na novou lekci Jin jógy, která bude probíhat každou středu v 19.00 hod. Lekci povede Šárka a příští středu bude za 90,-Kč.

Mé pondělní lekce hormonální jógy povede v březnu během mé nepřítomnosti Martina a čtvrteční flow jogu za mě vezme Veronika. Čtvrteční hormonálka bude během března zrušena, bohužel se nepodařilo najít záskok.

Novinkou je také prodloužená lekce 70 min. HEAT+TRX s protažením, která poběží od příštího čtvrtka každé ráno v 8.50 s Monikou.

Od dubna se v našem centru můžete těšit na semináře face yogy, která dokonale cílí proti ochablým obličejovým svalům a rozhodně se nejedná o nudnou záležitost :).

25.4. bude probíhat další sobotní seminář Zdravé pánevní dno a Hormonální jóga dle Dinah Rodriguez. Cena za seminář je 1.600,-Kč a přihlášky můžete posílat zpátky na tento email.

Nakonec bych Vás ráda upozornila na novou aktualizaci systému, který nám nově ukazuje pouze volná místa v lekci. Věřím, že si na to všichni brzy zvykneme.

Další téma, které s námi mnohé z Vás řeší na recepci jsou terapie a nedostatek vypsaných termínů. Ať už se jedná o masáže, nebo akupunkturu, kraniálku, nečekejte na vypsané termíny v rozvrhu, těch je opravdu minimum. Na webu jsou kontakty na všechny terapeutky, a tak se s nimi prosím domlouvejte osobně. Je to praktičtější pro nás i pro Vás, kdy si termín můžete navolit podle sebe.

Nakonec Vám všem přeji krásné dny a úsměv na rtech při vyhlížení jara :).

Za naše/Vaše centrum,

Karolína K.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.