Připravujeme

Jóga - Kubova Huť

Jóga - Kubova Huť

Milé dámy, 

zvu vás na listopadový víkend s jogou. Tentokrát vyrazíme na Šumavu, do Kubovy Huti. Cena zahrnuje ubytování se snídaní v kouzelném, nově zrekonstruovaném  hotel Kristián . 4 x lekci jogy. 

číst více

Tanec pro Vláďu

Tanec pro Vláďu

Naše milé,

ráda bych Vás pozvala na sérii lekcí jógy, věnovanou Vláďovi Mikulášovi. Vláďa je jogín, táta dvou malých kluků, bývalý masér a fyzioterapeut futsalového a později i fotbalového mužstva. Je to ale především člověk, který má v sobě tak mocnou dávku laskavosti, že i navzdory ironii, kterou mu osud přichystal v podobě zákerné nemoci ALS, pro nás ostatní nepochopitelně zůstává člověkem, kterého neopouští úsměv, humor a  světlo v očích. Člověk, který celý život zasvětil rozpohybování druhých, který léčil naše bolavá těla a snad ještě častěji duše :,) teď sám svádí boj s nemocí, která mu schopnost pohybu postupně ubírá. Tanec pro Vláďu je zrnkem v moři, projevem lidské všímavosti a dávky empatie, souznění. Pomoc druhým je důležitá a má hned dvojí účinek - kdy dosáhne k potřebám lidí, ale zároveň tvaruje a pěstuje charakter těch, kdo pomohou.

Zasej myšlenku, sklidíš skutek,
Zasej skutek, sklidíš vlastnost,
Zasej vlastnost, sklidíš charakter,
Zasej charakter, sklidíš osud...

Za Vaši účast a příspěvek upřímně a ze srdce děkuji,

Karolína.

číst více

Páteční ranní jóga

Páteční ranní jóga

Od pátku 6.9. 2019 zařazujeme nové lekce jógy - každý pátek v 9.00 hod.  jemná ranní jóga a v 10.00 hod. terapeutická jóga pro bolavá záda s Hankou. Tento pátek úvodní lekce za 90,-Kč.

Teens jóga

Teens jóga

Jóga je vhodná pro každého, u náctiletých slečen toto platí obzvláště. Puberta je obdobím změn nejen tělesných, ale i duševních. Pubertu je rozumné zkrátka přežít a to se týká jak dospívajících teens, tak rodičů. Období puberty je pro teenagera koktejlem hormonálních změn, které jsou příčinou nejen fyzické přeměny, ale také budování vlastní identity, plné zvratů.

číst více

Seminář Hormonální yoga terapie dle Dinah Rodriguez

Seminář Hormonální yoga terapie dle Dinah Rodriguez

Hormonální jógová terapie (HJT) podle Dinah Rodrigues je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících  z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s  problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.
Na semináři se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak budete cvičit sama doma. Celá sestava trvá cca 30 minut. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou.

Místo: Sport Centrum Chodov, Jana Růžičky 1165/2a, Praha – Kunratice
Termín: 11.10. 2019  17.00–20.00 hod. a 12.10. 2019  10.00–17.00 hod.

číst více

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.