Ukončení spolupráce s Multisportem

zpět na seznam

A nakonec , bez jakéhokoliv ohledu na principy a souvislosti podnikání - jsem patriot, jsem češka jako poleno a odmítám připustit, aby naše studia byla odkoupena zahraniční firmou tak, jak se tomu stalo u mnoha jiných viz. niže článek ve Forbes. Odmítám fakt, že je naše země napříč rozprodávána zahraničním, v tomto případě polským subjektům a dirigována zvenčí. 

https://www.forbes.cz/cesky-fitness-trh-vyluxovala-polska-firma-a-rozjela-tovarnu-na-kondici/

https://www.forbes.cz/jedna-karta-vladne-vsem-fitkum-zakulisi-fenomenu-multisportka/

http://www.jeremi.cz/otevreny-dopis-majitele-jeremi-sport/

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/multisportka-se-nam-nevyplati-stezuji-si-fitcentra-a-prestav/r~0ba99e72fa3611e9b1410cc47ab5f122/v~diskuse/

Děkuji všem, které nám zachováte přízeň a slibuji, že se stále budeme zlepšovat :), a Vám, které nás vyměníte za jiné centrum, v němž zatím kartičku uplatníte přeji, ať se Vám cvičí hezky, ať už je to kdekoliv :).

Mějte krásné podzimní dny,

Karolína K.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.