Naše lektorky

Markéta - H.E.A.T.

Markéta - H.E.A.T.

Jsem máma tří prcků a  životní optimista, miluji život ve všech svých podobách, žiji okamžikem, netrápím se minulosti a věřím v budoucnost. Věřím, že člověk je tak silný, jak si sám přeje být. Život je plný výzev a je jen na nás samotných jak je uchopíme.

Iva - H.E.A.T., TRX

Jsem čistokrevná Pražačka, která odmala miluje sport a pohyb. Lásku ke sportu ve mně pěstovali rodiče. Dřív, než jsem pořádně chodila, mě postavili na lyže.  Jsem aktivní, energická a ráda trávím čas s lidmi.    V roce 2006 jsem se stala instruktorkou fitboxu a protože jsem trénování lidí brala jako skvělou zábavu při studiu a dále při práci, přijala jsem nabídku instruktorky HEATu, který se stal mým nejoblíbenějším indoorovým sportem (ze všech sportů stále vede lyžování  ). Hodiny HEATu jsou pro mě směs pozitivních pocitů: láska ke sportu, hudba (ze které mám často husí kůži, i když jsem ji slyšela už tisíckrát), ale nejvíc mě ze všeho těší a naplňuje radost a štěstí, které mají klientky po lekci a pokud se mnou své nadšení pro HEAT sdílí, je to pro mě největší odměnou.

Motto: Stačí si jen přát. Tak si přejte!

Bobina

Bobina

Božena Hlaváčová alias BOBINA 

Moje absolutní zbláznění se do HEATu začalo vtipnou scénkou, na kterou v jednom nejmenovaném pražském fitku určitě vzpomínají dodnes. Na svou první hodinu (vyhecovala mě kámoška) jsem přiběhla s dvoulitrovou flaškou minerálky se šroubovacím víčkem a bez ručníku. 
Trenérka se na mě podívala a povídá: „Co ta flaška? A Vy nemáte ručník? Poprvé?”
Já: Jo, a ručník nebudu potřebovat, protože se určitě nespotím!!“

Zarazilo mě, když se po mém sebevědomém výroku všechny ženy stojící připravené na svých strojích tak zvláštně škodolibě zasmály a záhy jsem pochopila proč ☺. Začala hrát první písnička a já už v její půlce skoro omdlela, protože jsem propocená od hlavy až k patě nemohla popadnout dech … Ostatní ženy všech věkových i váhových kategorií samozřejmě šlapaly bez jakéhokoli náznaku potíží ☺. 

A právě v tu chvíli se to stalo. Uvědomila jsem si, že bych se svou fyzičkou měla něco dělat a z jedné hodiny týdně byly dvě, pak tři … čtyři, pět, šest, sedm i osm a skončilo to trenérskými zkouškami. 

Jsem instruktorkou kondiční chůze, specializace HEAT, level 1 a 2 a na další dvě úrovně se chystám :-), abych vás mohla stále překvapovat něčím novým.

Karolína - Jóga, TČM, Akupunktura, Tuina

Karolína - Jóga, TČM, Akupunktura, Tuina

O mně jako lektorovi - snažím se jógu zprostředkovávat tak, aby byla uchopitelná pro západní způsob myšlení. Neustále balancuji na pomyslné hranici, kdy se bráním "pouhému" tělocviku, ale i na druhou stranu přílišnému, pro náš svět neuchopitelnému východu. Ve svých lekcích poukazuji na krásnou geometrii těla, na korektní provedení ásán, na pečlivé sebevnímání, kdy doslova v určitém slova smyslu nutím k neustálému pozorování sebe sama - jak se dnes cítíme, ja se nám dýchá, jak je na tom naše krásná páteř, líbí se mi v té pozici? V lekci je toho tolik k pozorování, že by neměl zbývat  prostor pro úvahy, analýzy a zbytečné přemýšlení. 

číst více

Veronika K. - JÓGA

Veronika K. - JÓGA

Vlaďka - jóga, Pilates

Vlaďka - jóga, Pilates

Nejsem fyzioterapeutka a nemám ani lékařské vzdělání... A přesto můžu směle říct, že léčím - vlídným slovem a zdravým pohybovým návykem, ať už při lekcích Pilates nebo jógy. Pro někoho kombinace stylů cvičení, která nejde dohromady, mně naopak přijde, že se krásně doplňují. Na Pilates mám ráda, že se díky němu učíme vnímat své tělo, mít ho rádi a jednoduchou cestou si díky němu vypomůžeme od nejrůznějších pohybových problémů. Jóga mě celkově zklidnila, naučila mě správně dýchat, umět se zastavit a věnovat se vlastním myšlenkám a relaxaci.

1234

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.