Naše lektorky

Monika M.

Monika M.

Fitness vzdělání a historie

Od roku 2012 aktivně instruktorka skupinových lekcí
2011 - Rekvalifikační kurz Osobní trenér, instruktor fitness – Face Czech Academy
2012 – Bosu & CORE – Face Czech Academy
2012 – Bosu & Strenght – Face Czech Academy
2012 – Chi-toning BASIC – Face Czech Academy, 30. září2020- Aero jóga - Dům jógy

číst více

Alena - jóga

Alena - jóga

Po ukončení studia na baletní konzervatoři jsem se několik let věnovala baletu, salse a sambě jako tanečnice a lektorka. Poté jsem vystudovala vysokou školu, přestala tancovat a začala se věnovat „kancelářské práci“. Velmi rychle mi začal chybět pohyb a proto jsem v roce 2008 začala studovat a praktikovat jógu. 

Nejprve jsem se věnovala Power józe, poté jsem přešla na Vinyása jógu a nakonec jsem našla svou jógovou duši v Aštanga vinyása józe. Během různých kurzů a workshopů jsem se také seznámila s klasickou jógou, kterou jsem v letech 2015 - 2019 vystudovala na České akademii jógy (lektor II. třídy). Jóga pro mne znamená cestu poznání a je mým laskavým životním průvodcem. V lekcích jógy se snažím pomoci lidem nalézt vnitřní harmonii a sílu.

Gabriela - jóga

Gabriela - jóga

Na cestu jógy jsem se vydala před více než 17 lety a přestože jsem ji zpočátku viděla pouze jako fyzické cvičení, velmi brzy jsem začala vnímat její účinky také na moji duševní pohodu. Praktikování jógy mi pomáhalo kompenzovat mé stresové a psychicky náročné zaměstnání. Léta jsem cvičila jógu pro svoji radost, vždy mi dělala dobře jak na těle, tak na duši. Až po čase jsem došla k bodu, kdy se mi zalíbila myšlenka, že bych tuhle radost mohla předávat i dalším lidem a tak jsem jógu začala i sama učit. Mám za sebou školu jógy pro lektory v Karma yoga studiu, kurz jin jógy pro učitele a několik výjezdů za jógou do Thajska a na Bali. Neustále jsem a vždy budu na cestě a svou jógovou praxi stále dál prohlubuji. Momentálně mě čeká podzimní kurz prana vashya jógy. 

číst více

Martina  - jóga

Martina - jóga

Jsem od mala sportovně založená a velmi mě baví pohyb, na základní škole jsem reprezentovala školu ve volejbalu a atletice, později jsem se věnovala tenisu, basketbalu a nakonec se vrátila k rekreačnímu volejbalu. Při studiích na VŠ jsem měla možnost navštívit své první lekce jógy, které absolutně změnily můj svět. Jóga mi dává smysl, naplnění, radost i klid a díky tomu, že znám pozitiva účinků jógy na lidského jedince (tedy sama na sobě), předávám její kouzlo dál :).

Lekce mám spojené vždy s příjemným protažením, dokážu se napojit na kolektiv, který se sejde na hodině a přizpůsobovat tak lekce aktuálním potřebám. Zaměřuji se na Hatha jógu, ale díky své praxi a zkušenostem, umím předat skupině i silovější Power jógu nebo Vinyasa flow. 

Vnímám svou cestu jógy jako nekonečnou, protože je vždy co nového se naučit a poznat, vzdělávám se průběžně ať už samostudiem, na lekcích nebo seminářích.

Pavlína - jóga

Pavlína - jóga

Každý člověk ke kvalitnímu životu potřebuje pevné zdravé tělo a klidnou mysl, která je otevřená k přijímání nového. A přesně tohle spojení pro mě představuje jóga. Vtažení do přítomného okamžiku, učení se trpělivosti a neustálé posouvání našich možností kupředu, pozvolna ale jistě. S jógou jsem poprvé začala asi před 7 lety a po absolvování lektorského kurzu je mi radostí tento skvělý pocit, který mně samotné přináší, předávat dále. Motto: Všechno má svůj čas... i důvod

Jana - posilování, body mind

V životě mě těší a naplňuje kolektivní sport, hudba, cestovaní, tanec. Mám ráda  kvalitní zdravou stravu i pití. Jsem tak trochu "živel", což se někdy projeví i na cvičení. Zaměřuji se na tréninky Body&mind, tj. komplexní posílení celého těla + zaměření na cílené partie. Důležité pro mě je nejen korektní provedení cviků a dýchání, ale i dělat věci s úsměvem a zábavně, abychom všechny odcházely z lekcí s dobrým pocitem z plného nasazení, ale i optimistické a happy. Těším se na Vás!

1234

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.