Naše lektorky

Johanka - recepce

Johanka - recepce

Johanka je nejmladším členem našeho týmu, studuje ekonomku a navzdory svému mládí oplývá až nevídáným smyslem pro řád. Je to zodpovědná dušička, umí dospělým kultivovaně sdělit a obhájit svůj názor . Je čestná a pravdomluvná, pro své okolí mnohdy vzorem. Cítíte samou chválu? Ona taková skutečně je :).

Daniela - recepce

Daniela - recepce

Daniela pochází z Peru, v Praze studuje ekonomii, její úsměv je nakažlivý a její schopnost naučit se cizí jazyk obdivuhodná. Po dvou letech v Čechách jak když bičem mrská .  Svá příjmení jí prosím říkejte zřetelně, ty přeci jen ve slovnících nejsou :).

P.S. jeden rok z těch dvou strávila v Ostravě :). Tím obdiv nabývá rozměru!!

Klára - Kraniosakrální terapie

Klára - Kraniosakrální terapie

Jmenuji se Klára a jsem pediatr. Přes všechny dny strávené na pražských klinikách jsem se rozhodla svůj volný čas věnovat trošku jiným směrem a začala rozvíjet své schopnosti, které jsem po dobu dlouhých let studia v sobě potlačovala. Medicína mě uzemnila, dala mi zdravý náhled na zdraví a nutí mě až do dneška uvažovat racionálně. Já ale ráda létám mezi nebem a zemí, ráda jdu jinou cestou a občas zkrátka potřebuji dělat něco rukama. Mé sestřenice žijící v Německu mě inspirovaly, když mi vyprávěly o tamní kraniosakrální terapii, která je už nedílnou součástí klasické medicíny. To mi dalo impuls rozšířit si obzor svých znalostí. Netvrdím, že kraniosakrální terapie nahradí medicínu klasickou, ale kombinací obou se může stát příjemným a časem nepostradatelným doplňkem.

1234

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.