Připravujeme

Jóga - Kubova Huť

Jóga - Kubova Huť

Milé dámy, 

zvu vás na listopadový víkend s jogou. Tentokrát vyrazíme na Šumavu, do Kubovy Huti. Cena zahrnuje ubytování se snídaní v kouzelném, nově zrekonstruovaném  hotel Kristián . 4 x lekci jogy. 

číst více

Seminář Hormonální yoga terapie dle Dinah Rodriguez

Seminář Hormonální yoga terapie dle Dinah Rodriguez

Hormonální jógová terapie (HJT) podle Dinah Rodrigues je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících  z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s  problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.
Na semináři se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak budete cvičit sama doma. Celá sestava trvá cca 30 minut. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou.

Místo: Sport Centrum Chodov, Jana Růžičky 1165/2a, Praha – Kunratice
Termín: 11.10. 2019  17.00–20.00 hod. a 12.10. 2019  10.00–17.00 hod.

číst více

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.