Seminář Hormonální yoga terapie dle Dinah Rodriguez

zpět na seznam

Hormonální jógová terapie (HJT) podle Dinah Rodrigues je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících  z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s  problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.
Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a hlavně na harmonizaci hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost (více níže).
Terapie Hormonální jógou zvyšuje a vyrovnává hladinu hormonů, především estradiolu, je tedy účinná jako prevence před osteoporózou a kardiovaskulárními onemocněními.
Kromě odstranění níže zmíněných nežádoucích symptomů Hormonální jógová terapie podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.
Na semináři se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak budete cvičit sama doma. Celá sestava trvá cca 30 minut. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou.

  • Naučíme se celou sestavu HYT
  • Naučíme se relaxační a dechové techniky
  • Povíme si o stravě a fytoterapii podporující tvorbu ženských hormonů
  • Naučíme se cviky na zdravé pánevní dno

Místo: Sport Centrum Chodov, Jana Růžičky 1165/2a, Praha – Kunratice

Termín: 11. 10.  2019  17.00–20.00 hod. a 12. 10.  2019  10.00–17.00 hod.

Cena: 1.600 Kč

Lektorka: certifikovaná lektorka HYT Karolína Koublová

Přihlášky: na e-mail koublova@sport-centrum-chodov.cz

Rezervace mista je platná po úhradě 1.000 Kč na recepci SC Chodov nebo Petrovice.

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.