Naše lektorky

Vlaďka - Pilates, Jóga

Vlaďka - Pilates, Jóga

Nejsem fyzioterapeutka a nemám ani lékařské vzdělání... A přesto můžu směle říct, že léčím - vlídným slovem a zdravým pohybovým návykem, ať už při lekcích Pilates nebo jógy. Pro někoho kombinace stylů cvičení, která nejde dohromady, mně naopak přijde, že se krásně doplňují. Na Pilates mám ráda, že se díky němu učíme vnímat své tělo, mít ho rádi a jednoduchou cestou si díky němu vypomůžeme od nejrůznějších pohybových problémů. Jóga mě celkově zklidnila, naučila mě správně dýchat, umět se zastavit a věnovat se vlastním myšlenkám a relaxaci.

Martina - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Martina - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

H.E.A.T. program se stal mou velkou láskou před 6ti lety, kdy jsem potřebovala trochu vypnout  od každodenní péče o dva raubíře. A protože jsem se s ním chtěla sblížit ještě víc, druhý level  na sebe nenechal dlouho čekat. Miluji pocit, kdy po celém uhoněném dni stoupnu na pás a rozezní se první tóny hudby. V tu chvíli všechny starosti odplynou a jsem jen já tady a teď, a mé skvělé klientky. TRX a posilování pro mne byli zpočátku nutností kvůli bolestem zad, ale i z těchto aktivit se stal můj oblíbený koníček, a postupně i cesta  k pevnějšímu tělu a větší spokojenosti.

Mé motto: Carpe Diem, quam minimum credula postero!

Ilona - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Ilona - H.E.A.T., TRX, Komplexní posilování

Motto: žádné setkání není náhodné, je buď testem, trestem, nebo darem. A je jen na nás, jak se k těm všem výzvám postavíme.

Absolvované kurzy:
5/2017 HEAT
5/2018 Břišní pekáč
8/2018 Bosu Core
1/2019 TRX

Sportu se věnuji od dětství a vždy jsem k němu vedla i svou dceru. HEAT jsem objevila před více jak 8 lety a byla to láska doslova na první “našlápnutí”. K vedení lekci jsem se dostala v duchu svého motta. Koketovala jsem s tou myšlenkou delší dobu, ale neměla jsem odvahu, takže kdy mi zazvonil telefon a tam se ozvala Karolina s návrhem, jestli bych neměla chuť vést lekce, neváhala jsem, a řekla ok. A tak začala má  “lektorská cesta”. Snažím se stále dál vzdělávat a uvidíme, co mi láska ke sportu ještě přinese do života.

TEREZA - H.E.A.T.

TEREZA - H.E.A.T.

Sport a pohyb miluji od malička. I přes to, ze mým původním oborem je ekonomie, sportu jsem se nikdy nevzdala. Jako Heat instruktorce mi děla největší radost, když mám pozitivní zpětnou vazbu od klientek, které si plní stanovené cíle, ať je to pravidelný pohyb, snížení hmotnosti či zlepšení fyzické kondice. Není lepší pocit, když vidím jejich progres a spokojený úsměv. Proto jsem se také zaměřila na nutriční poradenství. Protože správná životospráva a pohyb jde ruku v ruce a jeden bez druhého zkrátka nefunguje.

Kristýna - H.E.A.T.

Kristýna - H.E.A.T.

Jsem sportovní nadšenec a pohyb, sport považuji za nedilnou součást mého bytí. Nově jsem začala jezdit na koni. 
K HEATU mě přivedla, jak už to bývá, náhoda. Po návratu ze zahraničí a o 15 kg těžší byl HEAT jasná volba. Začala jsem jako klientka a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. S tím rostla i touha zkusit se postavit za instru pultik a dnes už to jsou 4 roky, co se pravidelně potkáváme s mými super "ťapkami". 
Největší radost mám z mé mamči, která je moje věrná klientka a samozřejmě z blažených úsměvů po každé lekci :)

Motto: Think happy, be happy...

Ivča - H.E.A.T.

Ivča - H.E.A.T.

Jsem obyčejná holka z malé vesničky ve Slezsku, která před sedmnácti lety přijela do Prahy s velkými sny. Něco se nepodařilo, ale věřím, že vše se děje, jak má. Moje první výhra je moje zdravá devítiletá dcera, která mi dělá radost a i já radost ráda rozdávám. Každý den sedím v kanceláři a stát se lektorkou H.E.A.T. byl můj sen. A moje druhá životní výhra? Vidět spokojené a usměvavé klientky, které si stejně jako já vyčistí hlavu od každodenních starostí.

Motto: Úsměv nic nestojí, tak se usmívejme.

12

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.